L2nature forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

L2nature forum

Zde je forum server www.l2nature.eu
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Problém se systémem

Goto down 
2 posters
AutorZpráva
Fenril




Poèet pøíspìvkù : 2
Join date : 03. 05. 10
Age : 31
Location : Brno

Problém se systémem Empty
PříspěvekPředmět: Problém se systémem   Problém se systémem I_icon_minitimeMon May 03, 2010 9:15 pm

Zdravím,mám takovej malej problém,když rozbalím váš systém do hry,tk mi ho vyhledá antivirák jako vir a nepustí mě dál,prosím o radu co stím dál Smile rád bych si tu zahrál Wink předem díky Fenril
Návrat nahoru Goto down
[GM]Michal
Admin



Poèet pøíspìvkù : 44
Join date : 28. 04. 10

Problém se systémem Empty
PříspěvekPředmět: Re: Problém se systémem   Problém se systémem I_icon_minitimeMon May 03, 2010 11:00 pm

Fenril napsal:
Zdravím,mám takovej malej problém,když rozbalím váš systém do hry,tk mi ho vyhledá antivirák jako vir a nepustí mě dál,prosím o radu co stím dál Smile rád bych si tu zahrál Wink předem díky Fenril
Zdravím tě, pomoc je jednoduchá Smile
vypni antivirák , jelikož l2.exe bere NOD32 za vir :p
tudíř, stačí vypnout antivir, rozbalit a užívat si hru na serveru plnými doušky Wink
Těším se , [GM]Michal
Návrat nahoru Goto down
http://www.l2nature.eu
Fenril




Poèet pøíspìvkù : 2
Join date : 03. 05. 10
Age : 31
Location : Brno

Problém se systémem Empty
PříspěvekPředmět: Re: Problém se systémem   Problém se systémem I_icon_minitimeTue May 04, 2010 5:47 am

[GM]Michal napsal:
Fenril napsal:
Zdravím,mám takovej malej problém,když rozbalím váš systém do hry,tk mi ho vyhledá antivirák jako vir a nepustí mě dál,prosím o radu co stím dál Smile rád bych si tu zahrál Wink předem díky Fenril
Zdravím tě, pomoc je jednoduchá Smile
vypni antivirák , jelikož l2.exe bere NOD32 za vir :p
tudíř, stačí vypnout antivir, rozbalit a užívat si hru na serveru plnými doušky Wink
Těším se , [GM]Michal

Takže,vypl sem antivir,ale jeden nešel,tkže sem udělal vyjímku pro složku se systémem Smile)) a wono to jede Smile)) tkže se večer uvidíme ve hře Smile)) mockrát děkuji Fenri
Návrat nahoru Goto down
[GM]Michal
Admin



Poèet pøíspìvkù : 44
Join date : 28. 04. 10

Problém se systémem Empty
PříspěvekPředmět: Re: Problém se systémem   Problém se systémem I_icon_minitimeTue May 04, 2010 5:57 am

citace :
Takže,vypl sem antivir,ale jeden nešel,tkže sem udělal vyjímku pro složku se systémem Smile)) a wono to jede Smile)) tkže se večer uvidíme ve hře Smile)) mockrát děkuji Fenri
Není zač, budu se těšit Wink
A nezapomeň o nás říct kamarádům a přivést je ssebou :p
Návrat nahoru Goto down
http://www.l2nature.eu
Sponsored content





Problém se systémem Empty
PříspěvekPředmět: Re: Problém se systémem   Problém se systémem I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Problém se systémem
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» problem
» problém se spuštěním hry

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
L2nature forum :: Dotazy-
Přejdi na: