L2nature forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

L2nature forum

Zde je forum server www.l2nature.eu
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 mazání postav

Goto down 
3 posters
AutorZpráva
Dewilish




Poèet pøíspìvkù : 6
Join date : 02. 05. 10

mazání postav Empty
PříspěvekPředmět: mazání postav   mazání postav I_icon_minitimeThu Jun 10, 2010 9:11 am

Michale, prosím Tě, čím se řídíš při promazávání nadbytečných postav? Nejdřív sem přišel o kardinála a teď i o titána. Beru, že jméno Golgotha Ti třeba příjde nesmyslný, ale smazat char na lvl 85 s plným invem a s 300M aden? Wipe přežiju, ale tohle mě vysloveně sere!
Návrat nahoru Goto down
[GM]Michal
Admin



Poèet pøíspìvkù : 44
Join date : 28. 04. 10

mazání postav Empty
PříspěvekPředmět: Re: mazání postav   mazání postav I_icon_minitimeThu Jun 10, 2010 1:37 pm

Dewilish napsal:
Michale, prosím Tě, čím se řídíš při promazávání nadbytečných postav? Nejdřív sem přišel o kardinála a teď i o titána. Beru, že jméno Golgotha Ti třeba příjde nesmyslný, ale smazat char na lvl 85 s plným invem a s 300M aden? Wipe přežiju, ale tohle mě vysloveně sere!
Řekl jsem jasně, mažte si své academky!!! Když jse za 3 dny 700 postav...je to normální?Neuposlechli jste!!
A také jsem řekl, že není problém, postavy dostanete zpět, stačí když napíšete nick a nahraje se ze zálohy, no problem, jelikož mažu jen postavy a ne invy...Takže jako by se vlastně nic nestalo...
Takže napiš nick a je to...!
Návrat nahoru Goto down
http://www.l2nature.eu
Dewilish




Poèet pøíspìvkù : 6
Join date : 02. 05. 10

mazání postav Empty
PříspěvekPředmět: Re: mazání postav   mazání postav I_icon_minitimeThu Jun 10, 2010 2:31 pm

[GM]Michal napsal:
Dewilish napsal:
Michale, prosím Tě, čím se řídíš při promazávání nadbytečných postav? Nejdřív sem přišel o kardinála a teď i o titána. Beru, že jméno Golgotha Ti třeba příjde nesmyslný, ale smazat char na lvl 85 s plným invem a s 300M aden? Wipe přežiju, ale tohle mě vysloveně sere!
Řekl jsem jasně, mažte si své academky!!! Když jse za 3 dny 700 postav...je to normální?Neuposlechli jste!!
A také jsem řekl, že není problém, postavy dostanete zpět, stačí když napíšete nick a nahraje se ze zálohy, no problem, jelikož mažu jen postavy a ne invy...Takže jako by se vlastně nic nestalo...
Takže napiš nick a je to...!


Nechci se hádat, ale nechápu termín "mažte si akademky". Měl jsem na účtě dva chary, který sem hrál a to snad takovou zátěž nepředstavovalo Wink Jinak děkuju, ale už nechci. Máš parádní server s dobrýma lidma a sám seš skvelej gm, ale už me to prostě nebaví. Takže žijte dlouho a blaze, budu Tě doporučovat Smile
Návrat nahoru Goto down
[GM]Michal
Admin



Poèet pøíspìvkù : 44
Join date : 28. 04. 10

mazání postav Empty
PříspěvekPředmět: Re: mazání postav   mazání postav I_icon_minitimeThu Jun 10, 2010 10:34 pm

Počkej, jako ty jsi skončil?Sad
To snad ne Sad
Jakto, to tě nebaví hrát?
Nebo jdeš hrát jinam?Sad
Návrat nahoru Goto down
http://www.l2nature.eu
oO




Poèet pøíspìvkù : 2
Join date : 06. 05. 10

mazání postav Empty
PříspěvekPředmět: Re: mazání postav   mazání postav I_icon_minitimeFri Jun 11, 2010 9:43 am

[GM]Michal napsal:
Počkej, jako ty jsi skončil?Sad
To snad ne Sad
Jakto, to tě nebaví hrát?
Nebo jdeš hrát jinam?Sad

to uz je dalsi "wipe" nebo co to tady toho 5.6. probehlo? muzes mi to miso v kostce napsat? jelikoz neloguju a tak nemam zadne ig zpravy. diky T.
Návrat nahoru Goto down
[GM]Michal
Admin



Poèet pøíspìvkù : 44
Join date : 28. 04. 10

mazání postav Empty
PříspěvekPředmět: Re: mazání postav   mazání postav I_icon_minitimeFri Jun 11, 2010 9:56 am

Zdravím,
nééé jak jsem řekl WIPE už teď nebude, vše je optimálně nastaveno, takže teď vše bude snad bězet minimálně rok, ovšem pokud budou lidi Smile
Stalo se toto:
Od začátku serveru jsem upozorňoval: "Mažte si academy postavičky" , za 3 dny bylo 700 postav, dal jsem poslední varování, bez reakce, takže jsem vymazal nesmyslné nicky z DB, ale omylem jsem smáznul i některé postavy jiných, ovšem není problém protože stačí když sem napíší nick a postavu mají zpět, jelikož mám zálohu samozřejmě, takže se nahraje ze zálohy Smile
Takže nic závažného se neděje Wink
Návrat nahoru Goto down
http://www.l2nature.eu
Sponsored content





mazání postav Empty
PříspěvekPředmět: Re: mazání postav   mazání postav I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
mazání postav
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
L2nature forum :: Reakce na server l2nature-
Přejdi na: